ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Svärd 5395782
nr 539 5782
Svärd
med skida, Kina c:a 1900, ben, längd: 80 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 1 september 2008
kl 17:47:39
500 kr
350 kr
450 kr
Svärd
nr 539 5782
Svärd
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 550 kr |
måndag 1 september 2008 |